Gruaja që lindi pa këmbë ecën nëpër altar në ditën e dasmës (video)

Advertisment
HTML Image as link

Ky është momenti i pabesueshëm që një nuse e lindur pa këmbë arriti të ecte nëpër korridor në ditën e dasmës së saj.

Rosie Babor, e cila jeton në Cebu City, Filipine,

Reklame

fillimisht kishte planifikuar të përdorte karrocën e saj në ditën e dasmës.

Rosie dëshironte të përjetonte ditën e saj të martesës si çdo nuse tjetër dhe vendosi të ecte vetë nëpër korridor.

 

Në dorën e majtë mbajti buqetën e saj të nusërisë dhe kishte veshur një fustan nusërie të personalizuar që ia bënte më të lehtë për të ecur në korridor.