Grubi: Do të ketë transparencë të plotë për cilindo zyrtar (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Cilido zyrtar që bart funksione publike duhet të hetohet – tha zëvendëskryeministri Artan Grubi, duke shtuar se duhet një veting më i sofistifikuar dhe transparent për të gjithë bartësit e funksioneve publike.

Grubi: Do të ketë transparencë të plotë për cilindo zyrtar

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 16. September 2020