Grubi: Është koha të hiqet ora policore (VIDEO)

Advertisment

Ish deputeti i BDI-së, Artan Grubi sonte në Click Plus në TV21 u shpreh se ora policore duhet të hiqet dhe ti takoj histrisë.

“Ka ardhur koha që ora policore të hiqet, është bindja ime e thellë që ora policore ti takoj historisë. Unë ua kam sugjeruar edhe bashkëpartiakëve të mi që janë në qeveri, por ky propozim nvaret nga ekspertët” u shpreh Grubi

Reklame