Grubi uron Vitin e Ri oponentëve politik me këtë këngë (video)

Advertisment

Deputeti i BDlsë, Artan Grubi nëpërmjet opcionit story në facebook i ka përshëndetur oponentët tjerë politik me këngën Po tshoh përmas.

Grubi këtë story e ka shpërnda para 1 orë në rrjetin social facebook.

Reklame

“Përshëndetje dhe urime” ka shkruar Grubi.

Për më shumë shikoni videon