H.umb jetën një person në Liqenin e Ohrit

35
#

Tridhjetë e pesë vjecari nga Sveti Nikolla ka humbur jetën mbrëmë në Liqenin e Ohrit.

Sic njoftoi Ministria e Punëve të Brendshme D. L. (35) nga Sveti Nikolla ka kërcyer në plazhin Lagadin në Ohër dhe me kokë e ka goditur një gurë.

Gjatë rrugës për në Spital ai ka ndërruar jetë. Me kërkesë të prokurit publik trupi i vdekurit është dërguar për obduksion. (INA)