H umbin jetën në aksiident vajza dhe nipi i Konsullit të Maqedonisë

Në një aksident trafiku në qytetin Pjaçenca kanë humbur jetën vajza Marija (25) dhe nipi Metodi (26) i Konsullit të Maqedonisë në Itali Stojan Vitanov.

Siç përcjell portali A1On aksidenti ka ndodhur mbrëmë në orët e hershme të mëngjesit,kur makina ka goditur një dru dhe më pas është kapluar nga zjarri.

/Derveni.info