Habit Amarda Toska, bën ndryshimin drastik

Ndonëse Amarda Toska nuk ka eksperimentuar shpeshherë me ‘look-un’ e saj, ajo ka vendosur t’i surprizojë të gjithë ndjekësit me fotot e fundit në llogarinë e saj.

“Shikoni fotot për një surprizë”, ka shkruar Toska krah postimit ku është shfaqur për herë të parë me flokët ne ngjyrë bionde. Me siguri kjo pamje e Amit i ka surprizuar jo pak ndjekësit.

Reklame

Nuk dihet nëse kjo pamje moderatores është definitive apo ajo ka zgjedhur të eksperimentojë vetëm në foto. Ndjekësit kanë nxituar të lënë komente se Amarda duket më e mirë brune dhe me ‘look-un’ që e ka shoqëruar gjithë këto vite.