Habit partneri turk i Gentës: Jam zyrtarisht kosovar (FOTO)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli prej kohësh ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta. Dyshja po jetojnë një histori të bukur dashurie dhe së shpejti do e kurorëzojnë dhe me martesë.

Genta dhe partneri publikojnë vazhdimisht në rrjete sociale foto pranë njëri tjetrit dhe madje kanë hapur një llogari të përbashkët në Instagram.

Reklame

Usta ka publikuar së fundmi një foto pranë këngëtares, ku shihen pranë flamurit shqiptar dhe shkruan: ‘Tashmë jam zyrtarisht kosovar’. Ai ka krijuar një lidhje shumë të fortë me Kosovën dhe e ka vizituar disa herë.