Haradinaj i hershëm, shpërndanë pije e ëmbëlsira për Ditën e Pavarësisë!

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka nisur ditën e mërkurë si mos më mirë.

Me rastin e ditës së Pavarësisë së Kosovës, ai ka shërbyer qytetarë dhe pjesëtarë të policisë së Kosovës me pije dhe ëmbëlsira.

Reklame

“Mirëmëngjes! 13-vjetori i Kosovës së pavarur. Urime!”, ka shkruar Haradinaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ramush Haradinaj (@ramushharadinajks)