Harrojeni ‘Ferrarin’ , djali Danit prezanton super veturën tjetër (FOTO)

Para pak kohe këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Andi është shumë aktiv në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Dani dhe djali i tij kanë shfaqur gjithmonë dashurinë ndaj veturave.

Sot ai sërish ka publikuar fotografi të veturës së tij, e famshmja ‘Ferrari’ e kuqe.

Por, aty pranë shihet edhe një veturë e zezë mjaft luksoze, a thua është edhe ajo e Andit!?