E pabesueshme , kaq e bukur duket Violetë Kukaj ne fustan të arrit (FOTO)

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Reklame

Violeta nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në fustan të arit, e me këtë veshje Violeta po i lë nën hije të gjitha nuset./ORAinfo/