Haxhi Krasniqi viziton varrin e Adem Jasharit: “Titullin tim ia dedikoj familjes Jashari“

Advertisment

Robin Haxhi Krasniqi gjatë ditës së sotme ka vizituar Kosovën pasi u shpall kampion bote në kategoritë WBA dhe IBO.
Në këtë konferencë, Krasniqi, deklaroi se suksesin e tij ia dedikon edhe familjes Jashari dhe përulet para sakrificës së saj për Kosovën.

Gjatë ditës së sotme, Krasniqi, qëndroi te kullat e Jasharajve ku bëri foto me të pranishmit dhe me trofetë e fituar nga ai.

Reklame

BAC U KRY !

Gepostet von Robin Krasniqi am Donnerstag, 15. Oktober 2020