Hazbi Lika: Ata ranë, për të mos vdekur kurrë!

Advertisment

Hazbi Lika me shok ka bërë të ditur se kanë shënuar Ditën mbarëkombëtare të dëshmorëve, me homazhe pranë vendprehjes dhe pllakave përkujtimore të dëshmorëve të Brigadës 112 “Mujdin Aliu” në Sellcë, Llacë, Xhepçisht, Poroj, Drenovec dhe Kompleksin memorial pranë Teqesë në Tetovë.

“Lavdi Deshmorëve të Kombit!
Ata ranë, për të mos vdekur kurrë!”, është shprehur Lika, përcjell agjencia e lajmeve INA.