Hidhen para në trotuar qytetarët shqiptar i mbledhin me qese në dorë, pamje që nuk duhen humbur

Siç shihet në videon e publikuar nga ‘JOQ’ 4 persona po grumbullojnë paratë që gjenden në tokë. Nuk dihet se si kanë përfunduar ato para në tokë, dhe as sa është shuma e tyre.

Paratë kanë mbushur trotuarin në qytetin e Prrenjasit dhe banorët nuk i rezistojnë dot ‘lekut qyl’.

Reklame

Ashtu sikuse do bënim të gjithë, banorët e qytetit që janë gjendur në vendin ku kanë rënë paratë, shfaqen të kërrysur duke i mbledhur me qese në dorë.

Siç shihet në videon e publikuar nga ‘JOQ’ 4 persona po grumbullojnë paratë që gjenden në tokë. Nuk dihet se si kanë përfunduar ato para aty, dhe as sa është shuma e tyre.

Ekziston mundësia që të jenë dhe fallco, apo lojë nga ndonjë person.

Gjithçka mund të pritet nga shqiptarët!

?

Gepostet von JOQ Albania am Samstag, 19. September 2020