Hiti i verës po vjen, në këtë ditë publikohet dueti i shumëpritur mes Ermalit, Getit dhe Majkut!

Një super projekt është rrugës.

Ermal Fejzullahu ka bashkuar forcat për të lansuar një këngën të re në bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majkun, shkruan Indeksonline.

Reklame

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtari përmes llogarisë së tij në Instagram.

Ai publikoi një video duke treguar që ky projekt do të publikohet me 12 maj në ora 20:00.

Edhe kjo këngë pritet të jetë hit i verës, dhe fansat e tyre po e presin me padurim publikimin e saj.