Hoqi flamurin turk nga një vendrojë detare në Durrës, ja çka i ndodh 48 vjeçarit

Një 48 vjeçar ësëhtë arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi hoqi me forcë flamurin turk nga një vendrojë detare.

48 vjeçari me iniciale Sh.S, pasi e ka hequr flamurin e ka hedhur në det. Këto pamje janë filmuar dhe më pas janë posuar në rrjetin social.