Hoxha: Kemi bazë të mirë që të ndërtojmë koalicion me ASH në (VIDEO)

Advertisment

Sekretari gjeneral i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha në emisionin ’10 minuta’ në TV21 ka deklaruar se bashkëpunimi zgjedhjet presidenciale të fundit, ku BESA dhe ASH-ja përkrahën kandidatin Blerim Reka, ishte i suksesshëm dhe se kjo është një bazë e mirë për koalicion me Aleancën për Shqiptarët.