Hoxha: Komunat shqiptare, garë mes Besës dhe BDI-së

Komunat me popullsi dërmuese shqiptare ku ne pretendojmë të fitojmë më 17 tetor, janë garë mes Lëvizjes BESA dhe Bashkimit Demokratik për Integrim, konsideron sekretari i Besës, Arjanit Hoxha në emisionin ClickPlus.

“Ne garën dhe atë në të gjitha komunat ku ne pretendojmë seriozisht, gara jonë është mes neve dhe BDI-së”, tha Hoxha.