Hoxha: Ne nuk kemi oponent ASH në, synimi ynë ta çojmë BDl në në opozitë

Sekretari gjeneral i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha sonte ka qenë i ftuar në ‘Click Plus’ në TV21, përballë analistëve Arben Llalla dhe Artan Dika.

Hoxha ka folur rreth koalicionimeve të Lëvizjes BESA për zgjedhjet e 12 prillit dhe ofertën tallëse të Ziadin Selës.

Gjithashtu, Hoxha deklaroi se oponenti ynë nuk është Aleanca për Shqiptarët, por BDI-ja dhe synojmë që atë ta çojmë në opozitë.