Hoxha: Shqiptarët janë lodhur nga përp lasjet, të bëjmë diçka konkrete

Sekretari gjeneral i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha sonte ka qenë i ftuar në emisionin Rruga Drejt në Alsat M, ku ka folur rreth koalicioneve parazgjedhore dhe ofertën e Lëvizjes BESA për zgjedhjet e 12 prillit.

Hoxha tha se ende nuk ka ofertë konkrete rreth iniciativës së kreut të ASH-së, Ziadin Sela për koalicion trepalësh. Ai deklaroi se BESA ka qenë e hapur për bashkëpunim, por kjo nismë nuk po konkretizohet.