Hoxhë Enis Rama: Ja si mund të flasim me Zotin Natën e Kadrit! (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Në emisionin “Kojshia Show” këtë të diele mysafire ishin, Hoxhe Enis Rama dhe Nutricionisti Agron Rexhepi.

Për herë të parë Hoxha Rama tregon se si mund te flasim me Zotin Natën e Kadrit.

Reklame

Shikoni minutën e 40 për ta kuptuar./Infokosova/