Hoxhe Enis Rama: Kjo është arsyeja pse Zoti dikujt i dha më shumë të mira e dikujt më pak! (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Hoxhe Enis Rama në emisionin “Kojshia Show” foli për shumë gjera dhe tema të cilat deri vonë për disa kanë qenë tema tabu.

Ai tregoi se pse Zoti dikujt i dha me shumë të mira e dikujt më pak!

Reklame

Shikoni minutën e 11 në videon më poshtë dhe kuptoni më shumë./Infokosova/