Humbi plot 19 kile, këngëtarja shumë e dashur nga të gjithë shfaqet me ndryshim drastik (Foto)

Këngëtarja e njohur Adele dhe Harry Styles i kanë mahnitur fansat e tyre pasi janë parë së bashku në ishullin Karaibe të Anguilla. Adele, 31 vjeç, tregoi humbjen e saj të jashtëzakonshme në peshë ndërsa buzëqesh në fotot e kapura nga paparacët.

Fotografitë tani po qarkullojnë në media e rrjete sociale ndërsa fansat e saj janë mahnitur me ndryshimin. Kujtojmë se Adele është duke punuar për projekte të reja muzikore/ekspress