Hyrremi mahnit me ndryshimin e flokëve, dukja e aktores bëri rrëmujë në Instagram (FOTO)

Ylli i serialit popullor turk mahniti fansat me një ngjyrë të re të flokëve.

Aktorja turke me origjinë gjermane, Meryem Uzerli (37), e njohur si Hyrrem në telenovelën “Sulejmani i Madhërishëm”, tërheq shumë vëmendjen e publikut.

Reklame

Aktorja shpesh eksperimenton me modelet e flokëve, kështu që vazhdoi në atë mënyrë, tani duke ua treguar ndjekësve të saj në Instagram ngjyrën e re të flokëve të saj.

Pamja e saj e re u pëlqye dhe u komentua mjaftë shumë.

 

FOTO: https://www.instagram.com/p/CMedEy0hZIu/?utm_source=ig_embed