I largohet gruaja nga shtëpia, e raporton rastin në polici

Advertisment
HTML Image as link

Një qytetar nga Gjilani ka raportuar në polici se gruaja e tij është larguar nga shtëpia.
Rasti ka ndodhur të hënën e 1 shtatorit, ndërkaq është raportuar në polici një ditë më pas.

“Me 02.09.2020 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer”,

Reklame

njofton policia në raportin 24 orësh.

Po ashtu bëhet e ditur se njësitë policore janë duke hetuar rastin./Express/