I ngordhin bagëtitë në fushë, shkak një kabllo e këputur elektrike

Advertisment

Një person ka informuar policinë në Kamenicë se përderisa ishte duke kullotur bagëtitë,
nga shtylla elektrike është këputur një kabllo e rrymës elektrike dhe si pasojë të gjitha bagëtitë i kanë ngordhur.

Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur të mërkurën pasdite.

Reklame

Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin./IndeksOnline/