Ilda Bejleri feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Advertisment

Ilda është një ndër femrat më të njohura të gazetarisë sportive shqiptare.

Ajo gjithashtu është një personazh mjaft i dashur dhe i popullarizuar nëpër rrjetet sociale ku ndiqet nga qindra mijëra fansa në llogarinë e saj në Instagram.
Ilda Bejleri së fundmi me anë të një postimi ka bërë të ditur se sot feston ditëlindjen.

Reklame

Bukuroshja sot ka mbushur 33 vite dhe vazhdon të jetë ndër femrat më ‘hot’ të ekranit shqiptar.

“19 janar, urime për mua. Faleminderit Zot”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë që ka publikuar.