Ilir Meta: Jam si Cristiano Ronaldo

Presidenti Ilir Meta ka folur për të ardhmen e tij në politikë.

Edhe më parë ai kishte cekur që ka në plan të udhëheq, e jo të udhëhiqet, shkruan Indeksonline.

Reklame

Në emisionin tek Blendi Fevziu ai u pyet se është në moshën 53 vjeçare dhe a do të dilte në pension politik apo do të vazhdonte të rezistonte në politikë.

Meta u përgjigj: Jam si Cristiano Ronaldo, i kam parametrat për 18 vjeç. Ajo që do të bëj unë është një përkushtim i jashtëzakonshëm ndaj popullit të Shqipërisë./Indeksonline/