Inter mposht Dortmund, fiton Liverpool e Barcelona (VIDEO)

32

Janë luajtur ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League.

Dueli mes Interit dhe Borusia Dortmund ka përfunduar me rezultatin 2 me 0.

Ndërkohë Liverpool ka arritur fitore përballë Genk me shifrat 4-1.

Nga ana tjetër rezultat pozitiv ka arritur edhe Barcelona, e cila mposhti Slavia Prague me rezultatin 2 me 1.