Intervista ekskluzive: Naseri flet për ndarjen nga gruaja e parë (VIDEO)

Advertisment

Aida Doçi dhe Naser Qeli ishin sonte protagonistë në një intervistë ekskluzive për Prive pas martesës.

Ata folën gjerë e gjatë për lidhjen, gjithçka që u komentua dhe jo vetëm.

Reklame

Mes tjerash, menaxheri i këngëtares, tashmë bashkëshorti i saj foli për ndarjen nga bashkëshortja e parë dhe rënien në dashuri me Aidën.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm. /Prive.al