Ishit në dyshime për moshën e Loredanës? Reperja e zbulon vitin e lindjes

Që kur zyrtarizoi lidhjen me reperin Mozzik, u bë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar.

Shumë herë ka pasur zëra për moshën, duke lenë mëdyshje sa i përket diferencës mes viteve të saj dhe të Mozzikut.

Sot me një publikim në Instagram, vendosi të tregonte vitin e lindjes.

“1995”, shkroi ajo, duke treguar se është vetëm 25-vjeçare./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)