“Ishte dasmë tradicionale shqiptare”, Shkurta kujton ditën e martesës (VIDEO)

46

Shkurte Fejza është kthyer prapa në kohë duke kujtuar ditën e martesës.

Shkurte Fejza ishte e ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku tregoi shumë të pathëna rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka treguar detajet e këngës së fundit dhe planet për projektin e radhës.

Ajo po ashtu zbuloi detaje nga dasma e vajzës së saj Gresës, e në këtë rast është kthyer prapa në kohë duke kujtuar ditën e dasmës së saj.

Ndiqeni intervistën e plotë të Shkurtës në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/