Ja çfar moti do të kemi sot, e enjte 22 tetor

Advertisment
HTML Image as link

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe stabil. Në disa lugina do të ketë mjegulla, si dhe do të fryjë erë mesatare.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 6 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 17 deri 25 gradë celcius.

Reklame

Në Tetovë dhe rrethinë moti do të jetë me diell, ndërsa temperaturat do të arrijnë deri në 17 gradë Celcius.