Ja çfar moti do të kemi sot, e enjte 25 shkurt

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të ketë vr anësira lokale, si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 5 gradë Celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 14 deri 20 gradë Celcius.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe stabil.

 

Temperaturat do të jenë mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.