Ja çfar moti do të kemi sot, e enjte 07 janar

Moti sot në Maqedoni do jetë me të reshura shiu dhe me mjegulla gjatë gjithë ditës.
Në vendet malore do të ketë edhe rreshje bore.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 5 deri në 10 gradë Celsius.

Reklame

Mot i njejtë do të mbizotërojë edhe në ditët e ardhëshme kurse për vikend mund të ketë rreshje borë edhe nëpër pjesët e ulëta..