Ja çfar moti do të kemi sot, e premte 02 tetor

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe me vr anësira mesatare.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 5 deri 12 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës nga 16 deri 26 gradë Celsius.

Reklame

Edhe në Tetovë dhe rrethinë do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit prej 9 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 25 gradë Celsius.