Ja çfar moti do të kemi sot, e premte 18 shtator

Advertisment
HTML Image as link

Moti në vend do të jetë me vr anësira të ndryshueshme. Në rajonet jugore do të ketë kushte për reshje të përkohshme lokale.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 18 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri 31 gradë Celsius.

Reklame

Edhe në Tetovë dhe rrethine moti do të jetë me vr anësira të ndryshueshme. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri 15, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 29 gradë Celsius.