Ja çfar moti do të kemi sot

Moti në vend do të jetë me diell dhe me erë të dobët deri në mesatare veriore. Nëpër fushëgropa paradite do të ketë dhe mjegull.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri në një gradë Celsius, ndërsa temperatura e ditës prej tre deri në 13 gradë Celsius.

Në Tetovë do të mbajë mot me diell dhe me erë të dobët. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në minus dy ndërsa e ditës deri në gjashtë gradë Celsius.