Ja çka bëri Khabibi para fillimit të ndeshjes me Gaethje

Khabib Nurmagomedov mbetet i paposhtur në UFC.

Rusi ka arritur ta mposhtë Justin Gaethje qysh në rundin e dytë, transmeton Indeksonline.
Pas pak minutash do të filloj ndeshja e madhe mes Khabib Nurmaagomedov dhe Justin Gaethje.

Reklame

Para fillimit të ndeshjes, Khabibi bëri lutjet në ring, gjë që tashmë është zakon i tij.