Ja çka thotë Lazim Destani për fitoren e Shkëndisë

Advertisment
HTML Image as link

Lazim Destani ka uruar fitoren e Shkendijes me një postim ne rrjetin e tij social facebook:

Urime Shkëndija!
Gëzuar fitorja e bukur dhe e vlefshme që sonte nga Rumania na solli plot gëzim. Uroj ta vazhdoni këtë ritëm loje edhe në ndeshjen e radhës në raundin e tretë të ndeshjeve eliminatore në Liga Europa. Le ta presim me krenari e dinjitet skuadrën e famshme të Totenhemit në Shkup!

Reklame Reklamë:
Qries

 

Urime Shkëndija!Gëzuar fitorja e bukur dhe e vlefshme që sonte nga Rumania na solli plot gëzim. Uroj ta vazhdoni këtë…

Gepostet von Lazim Destani am Donnerstag, 17. September 2020