Ja ku mund ta ndiqni LIVE super boksin Nuri Seferi me rusin Murat Gassiev (VIDEO)

Advertisment

Boksieri shqiptar nga Gostivari, Nuri Seferi, pas pak do të përballet me rusin Murat Gassiev në meçin e vlefshëm për peshat e rënda. Për Seferin ky do të jetë dueli i 51-të në karrierë, teksa deri tash ka regjistruar 41 fitore dhe 9 humbje.

Në anën tjetër boksieri rus në 27 meçe të zhvilluara, numëron 26 fitore dhe 1 disfatë. Ndryshe Gassiev dy vite nuk ishte aktiv në ring dhe dëshiron të kthehet në majat e boksit në peshat e rënda. Dueli Seferi – Gassiev zhvillohet pas pak në Soçi të Rusisë./tetova1.com

Reklame

Super dueli do te filloje pas pak ja ku mund ta ndiqni LIVE:

Kliko ne linkun me poshte

https://www.facebook.com/kossovari/videos/300749960892131