Jakup-i surprizon Afërditën me avion privat! (FOTO)

84

Ajo publikoi pak më parë në Instagram momentin kur bashkëshorti i saj e priti me lule në nisje të një udhëtimi të palajmëruar si çift, në nisje të sezonit të pushimeve.

Afërdita dhe Jakup u martuan vitin e kaluar në Majemi, pas 5 vitesh bashkë.

Afërdita Dreshaj na zilepsi përsëri, por këtë herë surpriza e Jakup Kindl për modelen shqiptare ishte një avion i tërë.

“Surprizë nga dashuria ime”, shkruajti Afërdita.

Afërdita shfaq herë pas here në Instagram surprizat e Jakup-it, i cili duket me të vërtetë një partner shumë romantik./Arbresh.info