Jas çfar moti do të kemi sot, e premte 22 janar

Advertisment

Moti sot do të jetë me vr anësira dhe reshje lokale të shiut.
Në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të jugut.

Reklame

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 4 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri në 13 gradë Celsius