Jeta i jep një shans të dytë vozitesit nga Strumica, pamje nga aksidenti Shkup – Tetovë (VIDEO)

Advertisment

Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutave në autostradën Shkup Tetovë në afërsi të fshatit Bukoviq të Sarajit.

Siç njofton tetova1, shkak i aksidentit ku është përfshirë një veturë e markës Peugeot ka qenë shiu dhe shpejtësia e vozitjes, por për fat të mirë nuk ka pasur vik tima.

Reklame

Kujdes si vozisni në autostradën Shkup – Tetovë, posaçërisht kur ka shi.
Asfalti është shkatërruar, i mbushur me gropa, e gropat me ujë… Shumë lehtë mund ta humbni kontrollin.

Zotëriu pati fat dhe kaloi vetëm me disa gërvishtje, por nuk është mirë me ja lan fatit këtë punë në dorë…

🛑⚠️ULE SHPEJTËSINË

Jeta i jep një shans të dytë vozitesit nga StrumicaKujdes si vozisni në autostradën Shkup – Tetovë, posaçërisht kur ka shi.Asfalti është shkatërruar, i mbushur me gropa, e gropat me ujë… Shumë lehtë mund ta humbni kontrollin.Zotëriu pati fat dhe kaloi vetëm me disa gërvishtje, por nuk është mirë me ja lan fatit këtë punë në dorë…🛑⚠️ULE SHPEJTËSINË

Gepostet von Furkan Saliu am Freitag, 16. Oktober 2020