Ka humbur të dy prindërit e saj, Rozana Radi përlot me dedikimin e saj të ndjerë (Foto)

92

Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka vite që ka humbur dy prindërit e saj dhe ajo shpesh bën dedikime për ta.

Së fundmi, Rozana ka bërë një dedikim prekës për babain e saj duke u shprehur se ka humbur veten ditën që ai ndërroi jetë.

‘Jam e mërzitur për babain i cili më thonte të kisha kujdes për veten. Ah sikur të kisha mundësi të lajmjroja se e humba veten ditën kur ai u largua’, ka shkruar Rozana Radi në Instagram.