“Kam vuajtur nga ankthi dhe depresioni”, Shpat Kasapi zbulon për herë të parë periudhën e tij të errët

Këngëtari i mirënjohur shqiptar nga Maqedonia, Shpat Kasapi, ka rrëfyer për here të parë një periudhë të errët të jetës së tij.

Pavarësisht se e shohim gjithnjë në top formë e të buzëqeshur përpara publikut, në fakt Shpati tha se edhe ai dikur ka vuajtur nga depresioni.

Reklame

Kjo periudhë zgjati për gjashtë muaj, por për tu kuruar nuk përdori asnjë medikament.

Këngëtari u shpreh se në ndihmë i erdhi vetëm pozitiviteti i personave të dashur, që i qëndruan pranë.