Kanita së shpejti me këngë të re

Advertisment

Këngëtarja po e shfrytëzon karantinën për projekte të reja.

Kanita është nga xhevahiret e rinj që pritet të jap më të mirën e saj vitet që kemi para.

Reklame

Këngëtarja është duke punuar në projekte të reja, këtë e konfirmoi ajo me një postim të bërë në Instagram, dhe si duket nuk do vonoj shumë deri tek publikimi i këngës së re.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit titullohet ‘Fllad’ këngë kjo që u pëlqye mjaft nga publiku dhe brenda pak javëve arriti të arkëtoj miliona klikime në Youtbue. /Lajmi.net/