Kaq bukur duket Marina në veshje sportive (FOTO)

Advertisment

Moderatorja Marina Vjollca është ndër figurat më të komentuara të ekranit shqiptar.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale, në të cilat nuk janë të rralla fotografitë e reja, të cilat i ndan me mbi 1 milion ndjekësit e saj.

Reklame

Në postimin e fundit, Marina la pa fjalë të gjithë teksa shfaqet e veshur me veshje sportive, teksa kishte vendosur makijazh me nuanca të errëta.

Në të dy fotografitë, ku u shfaq me flokë të lëshuara dhe e veshur në bluzë sportive, bukuroshja pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se Marina së fundi njoftoi se është bërë ambasadore e brendit “Elisabetta Franchi” për Shqipëri e Kosovë.