Kaq e bukur është vajza e Nusret Muqiqit (Foto)

Albiona Muçiqi është vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit, dyshes së mirënjohur të muzikës popullore, shkruan “Kosovarja”.

Albiona është në të gjitha rrjetet sociale, por mundohet ta mabjë një farë mase, të mos postoj shumë e të mos bëhet bajat.

Reklame

E bukura e familjes, i ka rikthyer linjat ideale dhe kjo është mëse e dukshme.

Në çdo foto, shihet beli i hollë dhe asetet tjera të bollshme, duke e ranguar Albiona Muçiqin lartë në listën e femrave të pëlqyera, shkruan “Kosovarja”.

Nuk dihet asgjë për jetën e saj private.