Kaq shumë është dobësuar Gjyste Vulaj (FOTO)

Këngëtarja e njohur ulqinase Gjyste Vulaj ka një karrierë të gjatë në skenën muzikore

Ai gjatë kësaj kohe ka sjellur projekte të shumta për publikun, të cilat janë vlerësuar dhe mirëpritur, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Krahas muzikës këngëtarja është përfolur në mediat rozë për paraqitjet e saj të zjarrta ku shpesh shfaqë format trupore të admirueshme.

42 vjeçarja ndonëse është bërë nënë ajo vazhdon ti sfidoj vajzat e reja me paraqitjet e trupin e saj në formë.

Se është energjike, e zonja e ka dëshmuar gjithherë. Madje përkushtimin e saj ndaj familjes shtëpisë e tregon vazhdimisht.

Gjystja së fundi po qëndron në Greqi, teksa po ndanë imazhe të qytetit e vetës në rrjetet sociale.

Me një stil siç di ajo merr poza rrugëve të këtij vendi të bukur. Ndërkohë që jemi mësuar ta shohim të ekspozuar dhe në formë, në këto foto Gjystja duket se ka humbur shumë në peshë./Kosovarja/